OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Save
nn: Lagre
