OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Save
fa: ذخیره

en: Mail
fa: ارسال نامه
