OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Group
pt: Grupo

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Save
pt: Guardar

en: Mail
pt: Correio

en: Add member
pt: Adicionar membro

en: Find and manage group members.
pt: Localizar e gerir os membros do grupo.
