OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න
