OG Default Members (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Save
ca: Desa

en: Mail
ca: Correu
