OG Default Members (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Username
de: Benutzername

en: Group
de: Gruppe

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Remove
de: Entfernen

en: Save
de: Speichern

en: Mail
de: E-Mail

en: Default roles
de: Standardrollen

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Add member
de: Mitglied hinzufügen
