OG Default Members (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Save
eu: Gorde

en: Mail
eu: Posta
