OG Default Members (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Save
he: שמירה

en: Mail
he: מייל

en: Default roles
he: תפקידי ברירת מחדל

en: Add member
he: הוספת משתתפים
