OG Default Members (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Group
lt: Grupė

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Save
lt: Saugoti

en: Mail
lt: Paštas
