OG Default Members (7.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Username
no: Brukernavn

en: Group
no: Gruppe

en: Cancel
no: Avbryt

en: Remove
no: Fjern

en: Save
no: Lagre

en: Mail
no: E-post

en: Add member
no: Legg til medlem
