OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Group
bs: Grupa

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Save
bs: Sačuvaj
