OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Group
da: Gruppe

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Save
da: Gem

en: Mail
da: E-mail

en: Default roles
da: Standardroller

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Add member
da: Tilføj medlem

en: Find and manage group members.
da: Find og administrér gruppemedlemmer.
