OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Save
eo: Konservu

en: Mail
eo: Retpoŝto
