OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Group
es: Grupo

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Save
es: Guardar

en: Mail
es: Correo

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Add member
es: Añadir miembro

en: Find and manage group members.
es: Encontrar y administrar miembros del grupo.
