OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Group
fil: Grupo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Save
fil: Pangalagaan
