OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Group
hi: समूह

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Mail
hi: मेल
