OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Group
is: Hópur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Save
is: Vista

en: Mail
is: Póstur
