OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
