OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Group
mr: समुह

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Mail
mr: ईमेल
