OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Save
my: သိမ်းပါ
