OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Save
nl: Opslaan

en: Mail
nl: E-mail

en: Default roles
nl: Standaard rollen

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Add member
nl: Lid toevoegen

en: Find and manage group members.
nl: Groepsleden zoeken en beheren
