OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Save
os: Ныффысс
