OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Group
pt: Grupo

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Save
pt: Salvar

en: Mail
pt: E-mail

en: Default roles
pt: Papéis padrão

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Add member
pt: Adicionar membro
