OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Save
sl: Shrani
