OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Save
sq: Ruaj
