OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Save
ta: சேமி

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்
