OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Group
uk: Група

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Save
uk: Зберегти

en: Mail
uk: Пошта

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Add member
uk: Додати учасника

en: Find and manage group members.
uk: Пошук учасників групи і керування ними.
