OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Group
vi: Nhóm

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Save
vi: Lưu

en: Mail
vi: Thư
