OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Save
et: Salvesta

en: Mail
et: E-post
