OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Save
fi: Tallenna

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Add member
fi: Lisää jäsen

en: Find and manage group members.
fi: Etsi ja ylläpidä ryhmän jäseniä.
