OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Save
hy: Պահպանել

en: Mail
hy: Փոստ
