OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Group
ja: グループ

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Save
ja: 保存

en: Mail
ja: メール

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Add member
ja: メンバーを追加

en: Find and manage group members.
ja: グループメンバーを見つけて管理します。
