OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Mail
mn: Шуудан
