OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Group
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
