OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Save
pl: Zapisz

en: Mail
pl: Poczta

en: Default roles
pl: Domyślne role

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.
