OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Save
ro: Salvare

en: Mail
ro: E-mail
