OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Group
ru: Группа

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Save
ru: Сохранить

en: Mail
ru: Почта

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Add member
ru: Добавить участника

en: Find and manage group members.
ru: Поиск и управление участниками группы.
