OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Save
sk: Uložiť

en: Mail
sk: Pošta

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
