OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Group
ur: گروپ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ
