OG Default Members (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Save
be: Захаваць

en: Mail
be: Пошта
