OG Default Members (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Save
bg: Запази

en: Mail
bg: Адрес e-mail
