OG Default Members (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Save
bn: সংরক্ষণ
