OG Default Members (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Save
cy: Cadw
