OG Default Members (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Group
gu: સમૂહ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Save
gu: સાચવો

en: Mail
gu: મેઇલ
