OG Default Members (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Save
hr: Spremi

en: Mail
hr: E-pošta
