OG Default Members (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Group
hu: Csoport

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Save
hu: Mentés

en: Mail
hu: Levél

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Add member
hu: Tag hozzáadása
