OG Default Members (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Group
it: Gruppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Save
it: Salva

en: Default roles
it: Ruoli predefiniti
