OG Default Members (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Save
kk: Сақтау
