OG Default Members (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್
