OG Default Members (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Mail
lv: Pasts

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
